elit team logo 01 01

Elit TEAM Panel Kullanım Videoları

Aşağıda özetlediğimiz dokuz (9) temel başlık ile Elit Team sistemi içerisinde iş araçlarının kullanım videolarını paylaştık.

1: Kişisel Web Sitesi

Benzersiz kod algoritması kullanılarak hazırlanan %100 kişiye özel web siteniz ile online platformlarda marka olmanızı kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Üstelik ÜCRETSİZ.

2: Misafir Paneli

Herkesin kolaylıkla yapabilmesi için basit ve kolay bir kaç tıklama ile ürünleri yada girişimcilik fırsatını anlatmak istediğiniz kişilere özel misafir paneli oluşturup, tüm bilgileri almasını sağlayabilirsiniz.

3: Performans Takip

Kişisel performansınızı 30-60-90 günlük periyodlar ile size sunarak daha başarılı olmanız yolunda oluşabilecek engelleri kaldırıyoruz. Bu modül ile Elit Team içerisinde geçmişe dönük neler yaptığınızı anlık görebileceksiniz.

4: Organizasyon Takip

Tüm organizasyonunuzun 30-60-90 günlük geçmiş tüm hareketlerini izleyebilir, sorunlara nokta atışı çözümler üretebilirsiniz. Bu modül ile organizasyonunuzun tüm hareketlerini anlık görüp takip edebilirsiniz..

5: Organizasyon İstatislik

Tüm organizasyonunuzun 30-60-90 günlük geçmiş tüm hareketlerini izleyebilir, organizasyonunuzda bulunan herkes için ayrı ayrı raporlar oluşturup, ticaretinizi büyütmek için zemin hazırlayabilirsiniz.

6: 90 Günlük İş Planı

Girişimcilik yolunda ilk adımı atmaya karar verdiğiniz andan itibaren Elit TEAM Özel 90 günlük iş planıile ilk günden itibaren size adım adım rehberlik yapmaya başlar.

Ve Dahası Kişisel Panellerde....