elit team logo 01 01

Elit TEAM 'in Sunduğu Kolaylıklar Nelerdir ?

Girişimciliğin bir şans oyunu olmadığını çok iyi biliyoruz onun için sistematik hareketler ile başarıyı yakalamak ve takım olarak işimizi büyütmek hem de aşağıda bahsettiğimiz dokuz (9) başlık ile beraber olduğumuz kişilere ne tür kolaylıklar sağlandığını anlattık.

1: Profesyonel Eğitimler

İşinizi büyütmek için hazırlanan profesyonel videolu eğitimler ile hiç kimseye ihtiyacınız olmadan işinizi büyütebileceksiniz.

2: Ticaret Geliştirici

Adaylarınıza kişisel panel oluşturup, sistemin adayınıza kısa ve öz anlatımlar ile sektör,şirket ve ürünler hakkında bilgi vermesini sağlayabilirsiniz.

3: Kişisel İstatistik

Anlık tüm istatistiklerinizi takip edebilir, gelecek ile ilgili çalışmalarınızın verimini artırmak için planlar yapabilirsiniz.

4: Ekip İstatistik

Anlık ekip takip sistemi kullanarak organizasyonunuzun tüm hareketlerini izleyebilir, sorunlara nokta atışı çözümler üretebilirsiniz.

5: Etkin Çalışma Kılavuzları

Birebir yada online platformalarda daha etkili, kolay ve dahada basit çalışma planı oluşturmanızı sağlayacak iş araçlarını kullanabilirsiniz.

6: Yol Haritası

Birebir çalışmalar için yol haritaları ve online platformlarda çalışma ağınızı nasıl oluşturabileceğiniz konusunda detaylı bilgiler.

7: Kişisel Web Sitesi

Benzersiz kod algoritması kullanılarak hazırlanan kişiye özel web siteniz ile online markanızı oluşturabilir ve kullanabilirsiniz.

8: 7/24 Canlı Destek

Paneller içerisinde bulunan 7/24 canlı destek hattı ile anlık yardıma ihtiyacı olan herkesin bir tık yakınında olup, destek veriyoruz.

9: Özel Zoom Etkinlikleri

Elit TEAM içerisinde bulunan kullanıcılar ile haftanın belirli günlerinde yaptığımız online toplantı etkinliklerinde herşeyi konuşuyoruz.

Ve Dahası Kişisel Panellerde....