network marketingde basarili olma adimlari nelerdir 1

Sadece başkalarından duyarak katıldığınız sistemde kendinizi geliştirmek için ilk işiniz iyi bir iş planı oluşturmaktır. Network marketing de önemli olan iyi bir program ile daha çok kişiye ulaşmaktır. Network marketing sisteminin ana mantığı bir kişinin yüzde 100 başarı göstermesindense 10 kişilik bir ekipte herkesin yüzde 10’luk performans sergilemesidir. Bu şekilde kısa zamanda çok daha fazla kazanç elde edilebilir.

Network Marketing Sistemine Nasıl Başlanır?

Sistem içerisinde kendinize bir hedef belirleyerek başarılı olabilirsiniz. Hedefsiz olmak tutkunuzun azalmasına, motivenizin düşmesine neden olabilir. Hedefinizi belirledikten sonra düzenli ve planlı çalışmalar doğru bir süreç oluşturacaktır. Sistem uzun vadeli çalışma süreçleri oluşturur.

Birkaç yıl sonrasını düşünerek adımlar atılması önemlidir. Günlük ulaşmanız gereken, sunun yapmanız gereken kişi sayılarınız olmalıdır. Gerçekçi hedeflerle planlar hazırlamalı ve belirli bir süre zarfında planlarınıza harfiyen uymanız gereklidir. Bu süreçlerdeki çalışmalarınız kendinizi geliştirmenizi sağlar. Süreçte olumsuzluklardan etkilenmemek ve asla pes etmemekte önemlidir.

Network Marketing Sistemine Nasıl Uygun Olunur?

Çalışmalarınızda kendiniz ile yarışmanız hedeflerinize daha kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Sistem üzerinde kar oranı yüksektir. Sitem bireysel başarılar, yolculuk fırsatları, vergi istisnası, sınırsız gelir gücü sağlar. Bunların yanında başkaları da yardım edebilirsiniz. İşin tam da bu kısmında işe uygunluk gereklidir.

Networkde başarılı olmak isteyenlerin belirli bir karakter şekli bulunuyor. Kurumsal firmalarda çalışarak kendini daha güvende hissedenler için uygun bir sistem değildir. Sistem içerisindeki her bireyin cesur olması ve bunun yanında adımlarını sağlam bir şekilde atması gereklidir. Sisteme gerçekten adapte olan bireyler detayları öğrenci asla pes etmeyecektir. Tavsiye üslubu ve ikna kabiliyetinin olması da bu iş için gereklidir.

Girişimci ve Güvenilir Olmak

Sistemde kalıcı bir başarı elde etmenin ilk kuralı girişimci bir zihniyete sahip olmaktır. Garanti maaş yerine verilen emek kazar kazanç elde edileceğinin kabul edilmesi önemlidir. Kendi kazancını kendisinin belirleyeceği cazip olan kişiler bireysel ve takım halindeki çalışmalara yatkın olduklarında sistemde kendilerini geliştirebilir. Denetime ihtiyaç duymadan kendi kendisine ilham vererek çalışması da bireyin başarılı olmasını sağlar. En önemli konu ise güvenilir olmaktır. Bu alanda çalışan her birey için güven şarttır. Başarılarınızın süreklilik oluşturması için mutlaka güven sağlamalısınız.

İş Sürecine Pozitif Katkılar

Hem çalışma zamanını, hem de kazancınızı kendiniz belirleyebileceğiniz sistemde doğru adımların takip edilmesi ile kazançlı bir gelir kapısı elde edebilirsiniz. İlk basamak iyi bir iş planı geliştirmektir. İkinci basamak tutarlı bir şekilde kendinizi geliştirmek olurken bir sonraki adım ise her gün gayretinizi artırmanız gerekliliğidir. Eksiksiz bir ilerleme için hem kayıtlı, hem de yeni kayıt olan üyelerin motivasyonunu artırarak sisteminizi sağlamlaştırabilirsiniz.

Network Marketing sisteminde finansal olduğu kadar entelektüel, psikolojik, ruhsal, sosyal ve duygusal alanlarda da kendinizi sürekli geliştirebilirsiniz. Düzenli, planlı ve doğru bir çalışma sistemi ile başarı doğal bir sonu olacaktır. Eğitimlerden yararlanarak kendinizi sürekli geliştirmek ve sabırlı bir şekilde çalışmak hedefleriniz ulaşmanızı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


CAPTCHA Image
Reload Image