network marketing ile para kazanma adimlari nelerdir 1

Anlaşılması kolay bir sistem olan Network marketing, ekip işidir. Tek kişi olarak kazanç elde edilmezken doğru bir ekip kurarak para kazanabilirsiniz. Bu işe yıllarına veren, deneyimli kişiler lider olarak seçilir. Lider yan ekibini sağlam alt üyelerle oluşturur. Ekip satış yapılacak ürünün abonelik ve paket bilgilerini alır. Yeni müşterilere ürünün satışı sağlanır. Sistem üzerinde tanıtım yaparak ya da şirkete kazandırılan kişilerin satışları üzerinden para kazanılabilir. Kazandırdığınız üye ve üyelerin yaptığı satışlar kazancınızı belirler.

Blog açılması ya da bir internet sitesine bağlı olmak size ekstra getiriler sağlayacaktır. Bu alanlarda ürün kullanımı ile bilgiler verilir. Ayrıca bu şekilde yeni üyelerde kazanabilirsiniz. Bunların yanı sıra sosyal paylaşım sitelerini kullanarak daha çok hedef kitleye ulaşabilir, e- posta listesi oluşturarak tüketicilerinizi düzenli bilgiler aktararak kazancınızın doğal bir şekilde artmasını sağlayabilirsiniz.

Network Marketing Kurulu Olduğu Sistem Özellikleri

Hızla yaygınlaşan bu sistem üzerinden para kazanmak için öncelikle sistemin çalışma biçimini çok iyi bilmek gereklidir. Sistemde kapı kapı dolarak ürün satılmaz. Doğal satış mantığı ile yürüyen sistem tavsiye ile satışlar yapılır. Ürününüzü sattığınız birey memnun kaldığında başkalarını da tavsiye eder. Bu şekilde doğal olarak satışlar artar. Ayrıca sistem ürünü kullanan ve beğenen herkesi satış ağına dahil etmekte ve bu şekilde ürünlerin daha geniş bir çevreye tanıtılması ile herkesin daha çok kazanması mümkün olmaktadır.

Network Marketing ile Hızlı İlerleme

Sistemde ürün satışı üzerinde kar elde ediyorsunuz. Bu da ne kadar çok ürün satarsanız kazancınızın o derece çok olacağını gösteriyor. Sistemde hızlı bir şekilde ilerlemek için ilk şart iyi bir ekip kurmaktır. Bu şekilde her bir kişinin satışından pay alırsınız. Satış ne kadar çok olursa gelirinizi o kadar çok olur. Ekibinize katmayı düşündüğünüz kişilere sistem hakkında bilgilerin yer aldığı davet metinleri atabilir ve üye sayınızı artırabilirsiniz. Aktif satış yapan bir ekip elde etmek için çok yönlü bir lider olarak motivasyonu sürekli canlı tutmanız önemlidir.

Network Marketing Gerçekleri Nelerdir

Doğru yöntem ve doğru firma seçildiğinde sistem üzerinde büyük kazançlar elde edilebilir. 3- 4 yıl gibi bir zaman aralığında sistem üzerinden zengin olan çok sayıda insan bulunuyor. Sistemde para kazanmanın ana kuralı sağlam bir ekip ile aktif satışlar gerçekleştirmektir. Satışlar devam ederken ekibinizin genişlemesi için stratejiler de bulmanız gereklidir.

Çağımızın en çok karlı ticari sistemi olan Network Marketing; sağladığı kazanç ve farklı işleyişi ile oldukça popülerdir. Standart sistemlerde fabrikadan çıkan ürün bayi, toptancı ve reklam ajansları ile tüketiciye ulaşır. Ve her aracı kendi karını eklediğinde ürünün fiyatı katlanır. Network marketing üzerinde ise ürün firmadan ekibe ve oradan tüketiciye ulaşır. Bu da tüketicinin daha ekonomik fiyatlarda alışveriş yapmasını sağlar. Sistemde çalışan bireyler daha çok tüketiciye ulaşarak kazançlarını da artırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


CAPTCHA Image
Reload Image